FashionSpy . FashionSpy . FashionSpy . FashionSpy . FashionSpy . FashionSpy . FashionSpy . FashionSpy .
web.overview

Módny blog stylistky Mirky Dobiš

kde nájdete inšpiráciu na kapsulový šatník, jednoduchú a cenovo dostupnú módu, ale aj vzdelávacie online stylingové videá.

web.services
  • Branding

  • UI & UX Design

  • Web Development

  • Custom CMS

  • E-commerce

web.website
1706566192-fashionspy-2.png
web.objective

Prvotným cieľom bolo vybudovať blogovaciu webovú stránku pre fashion blogerku Mirku Dobiš. Časom pribudlo zadanie doplniť platformu pre online predaj videií, ktoré sa dajú kúpiť aj ako darček, a nakoniec eshop pre fyzické produkty.

1706566196-fashionspy-3.png

Mirka Dobiš Michalková patrí mezdi naších dlhoročných klientov a jej web stránku spravujeme dodnes. Začalo to jednoduchým blogom, no s prichádzajúcimi úspechmi Mirka začala tvoriť profesionálne videá na tému fashion styling. Aktuálna podoba stránky obsahuje prémiový obsah - predaj videí na rôzne témy a online obchod pre fyzické produkty.

web.clientTestimonial

So spoločnosťou SVK media spolupracujeme už niekoľko rokov. Okrem pozitívnych skúseností ohľadne tvorby webu a následne e-shopu na mieru s virtuálnym serverom, rozšírenými e-commerce funkciami, majú aj ďalšie výhody, ktoré môžem zhrnúť slovami dobrá a flexibilná spolupráca, aktívna podpora pri každodenných “prevádzkových” výzvach a neustále návrhy na zlepšenie a ich realizácia. Určite odporúčame!

Martin Dobiš

web.nextProject
Beligo . Beligo . Beligo . Beligo .