Kreatívna digitálna agentúra

13

web.yearsOf
web.experience

78

web.projects
web.completed

web.whyYouShould
web.chooseUs

Záleží nám na detailoch

Pri realizácii projektov si dávame záležať na každom detaile. "Pixel perfect" pre nás nie je len fráza a výstup od programátorov bude vždy identický s návrhom dizajnu. Je jedno, či ide o jednoduchý email, alebo komplikovanú aplikáciu, ku každej úlohe pristupujeme s rovnakou vážnosťou.

Funkčnosť a jednoduchosť

Pri realizácii projektov je pre nás na prvom mieste používateľ a jeho zážitok. Vždy sa snažíme navrhnúť riešenia tak, aby boli pre bežného používateľa funkčné a jednoduché. Uvedomujeme si, že spokojný užívateľ je garancia úspechu.

Vlastný CMS systém

Máme vytvorený vlastný CMS systém, ktorý používame pri všetkých projektoch. Je postavený na PHP frameworku Laravel a JavaScript frameworku Vue. Výhodou vlastného systému je, že pri realizácii projektov nie sme limitovaný absolútne ničím a každú zmenovú požiadavku vieme zapracovať efektívne a rýchlo.

web.ourServices

Web stránky a aplikácie

Náš vývojársky tím sa výborne orientuje v širokej škále programovacích jazykov a platforiem, čo nám umožňuje vytvárať riešenia na mieru, ktoré sú prispôsobené potrebám našich klientov. Máme odborné znalosti a skúsenosti na poskytovanie vysokokvalitných výsledkov pri tvorbe webových stránok, internetových obchodov až po zložité webové aplikácie.

Mobilné aplikácie

Máme dlhoročné skúsenosti s vývojom bezpečných a rýchlych natívnych aplikácii pre iOS a Android. Úzko spolupracujeme s našimi klientmi, aby sme zaistili, že ich mobilné aplikácie sú v súlade s ich obchodnými cieľmi a poskytujú výnimočnú používateľskú skúsenosť.

Internetové obchody

At SVKmedia, we recognize that every business is unique, and your e-commerce needs should be no different. We're here to craft tailor-made e-commerce solutions that align perfectly with your distinct requirements, giving your business the competitive edge it deserves in the digital marketplace.

AI - Umelá inteligencia

Pre tvorbu špičkových riešení, ktoré pomáhajú našim klientom automatizovať procesy, zlepšovať zákaznícke skúsenosti a riadiť obchodný rast je v dnešnej dobe využívanie umelej inteligencie nevyhnutné. Náš tím má bohaté skúsenosti s vývojom modelov strojového učenia, spracovania prirodzeného jazyka a ďalších technológií AI, ktoré možno integrovať do digitálnych riešení našich klientov.

UX/UI Dizajn

Náš tím UX/UI dizajnérov sa venuje vytváraniu pútavých a užívateľsky prívetivých rozhraní, ktoré pomáhajú našim klientom vyniknúť vo svojom odvetví. Chápeme, že pre úspech akéhokoľvek digitálneho riešenia je rozhodujúca skvelá užívateľská skúsenosť, a tvrdo pracujeme na tom, aby bol každý návrh, ktorý vytvoríme, vizuálne príťažlivý, ľahko použiteľný a optimalizovaný na konverzie.

Identita značky

Naše služby v oblasti identity značky pomáhajú našim klientom rozvíjať silnú, súdržnú značku, ktorá rezonuje s ich cieľovým publikom. Od návrhu loga až po usmernenia týkajúce sa značky spolupracujeme s našimi klientmi na rozvoji identity značky, ktorá ich odlišuje od ich konkurentov a vytvára silný základ pre ich digitálnu prítomnosť.

web.letsCreateSomething . web.letsCreateSomething . web.letsCreateSomething . web.letsCreateSomething .