Beligo . Beligo . Beligo . Beligo . Beligo . Beligo . Beligo . Beligo .
web.overview

Sme distribútor a predajca svetových značiek luxusných produktov,

ktoré pre vás starostlivo vyberáme pre tú najlepšiu starostlivosť o vaše vlasy, pleť aj telo.

web.services
  • Branding

  • UI & UX Design

  • Web Development

  • Custom CMS

web.website
1706739145-beligo-2.png
web.objective

Od nášho dlhoročného klienta sme dostali za úlohu vytvoriť internetový obchod na mieru s množstvom unikátnych funkcií. Obchod predáva primárne kozmetiku a tomu boli prispôsobené aj moduly.

1706739148-beligo-3.png

Za zmienku určite stojí modul Diagnostika, kde na základe vyplnených informácii systém navrhne zákazníkovi najvhodnejšie produkty. Súčasťou celého obchodu je aj prepracovaný systém zľavových kupónov a špeciálnych akcií, ktoré si zvládne klient upravovať sám.

web.clientTestimonial

Radi by sme sa podelili o pozitívne skúsenosti, ktoré máme so spoločnosťou SVK media.  Skutočne starostlivo a prozákaznícky spravujú náš eshop s kozmetikou. Ich profesionálny prístup, riešenia a ochota nám poskytli úroveň služieb, ktorú by sme len ťažko hľadali inde.

Vážime si aj ich promptnosť, a to nielen počas bežných pracovných hodín, čo je pre nás dôkazom ochoty pomôcť, keď to najviac potrebujeme. Táto flexibilita nám dáva istotu, že oblasť administrácie – IT správy nášho eshopu je v dobrých rukách.

Dodržiavanie termínov je v tejto sfére skôr výnimkou, ale pri práci s SVK media to je samozrejmosťou. Vždy sa môžeme spoľahnúť na to, že naše projekty budú dokončené včas a v dohodnutej kvalite. Ich spoľahlivosť nám umožňuje s dôverou plánovať a rozvíjať náš online obchod.

Celkovo sme nadmieru spokojní s prácou nášho IT technika. Jeho profesionálny prístup, flexibilita a schopnosť riešiť problémy obratom sú výnimočné. Oceňujeme aj dlhodobú spoluprácu na našom projekte a je pre nás najlepším partnerom pre správu technických riešení nášho eshopu. Skutočne odporúčame služby každému, kto hľadá spoľahlivého a kompetentného IT odborníka.

Ľudmila Kňazeová

CEO

web.nextProject
Andufit . Andufit . Andufit . Andufit .