Todos bazár . Todos bazár . Todos bazár . Todos bazár . Todos bazár . Todos bazár . Todos bazár . Todos bazár .
web.overview

Autorizovaný predaj a servis vozidiel s odbornými službami v 4 mestách na Slovensku.

Vo svojich šiestich redizajnovaných prevádzkach ponúkame flotilu z koncernu Volkswagen group –Škoda, SEAT, CUPRA, Toyota a americké vozidlá Cadillac, Corvette, Camaro, Dodge a RAM. Všetky nami predávané jazdené vozidlá spĺňajú prísne kritériá kvality a to nás oprávňuje ponúknuť záruku v rámci zákona. Vozidlá sú ponúkané s celým radom zákazníckych výhod, no predovšetkým s kvalitným servisným zázemím. Našou prioritou je dbať o vaše pohodlie a bezpečnosť na cestách. Vydajte sa na ne len s automobilom s bezchybným technickým stavom.

web.services
  • UI &UX Design

  • Web Development

  • Custom CMS

  • API

web.website
1718280284-todos-1.png
web.objective

Predajca vozidiel Todos nás oslovil s vytvorením novej web stránky pre autobazár. Cieľom bolo zjednodušiť a zmodernizovať web stránku, vytvoriť prepracovanejšie filtrovanie a pridať užitočné funkcie pre návštevníkov.

1718280289-todos-2.png

V začiatku realizácie sme analyzovali konkurenciu a snažili sa vytvoriť najeefektívnejšiu štruktúru filtrovania vozidiel, čo sme považovali za najdôležitejšie. Web stránku sme vystavali na našom redakčnom systéme, ktorý sme klientovi upravili na mieru. Pridali sme funkcie porovnávač vozidiel, obľúbené vozidlá a watch dog, ktorých cieľom je neustále komunikovať so zákazníkmi a informovať ich o všetkých zmenách pri vozidlách, ktoré ich zaujímajú.

Projekt sme vystavali na technológii SSR (server side rendering), ktorá zabezpečuje kvalitné SEO a vďaka čomu bol pre nás vývoj jednoduchší. Nechýba automatizovaný export vozidiel pre stránky spoločnosti autobazar.eu.

web.nextProject
ADB Safegate . ADB Safegate . ADB Safegate . ADB Safegate .