ADB Safegate . ADB Safegate . ADB Safegate . ADB Safegate . ADB Safegate . ADB Safegate . ADB Safegate . ADB Safegate .
web.overview

Globálny hráč v poskytovaní výkonnosti letísk.

ADB SAFEGATE má za cieľ byť prvou voľbou pre letiská, letecké spoločnosti a poskytovateľov leteckých navigačných služieb poskytovaním integrovaných riešení, ktoré zvyšujú efektívnosť, zlepšujú bezpečnosť, zvyšujú udržateľnosť životného prostredia a znižujú prevádzkové náklady.

Portfólio zahŕňajúce letisko, bránu, vežu a terminál, ako aj špičkové služby v tomto odvetví, pomáhame letiskám a leteckým spoločnostiam riešiť prevádzkové prekážky inovatívnymi riešeniami od pristátia až po odlet.

web.services
  • UI &UX Design

  • Web app

  • Custom CMS

  • PDF and CNC generation

web.website
1706565077-adb-2.png
web.objective

Od klienta sme dostali za úlohu vytvoriť nový online editor letiskových značiek pre všetky kontinenty. Tento editor mal nahradiť ich pôvodné riešenie, ktoré bolo vytvorené v technológii Adobe flash, ktorá stratila podporu. Po dôkladnej analýze sme sa rozhodli využiť reaktívny Javascript framework Vue v spojení s PHP frameworkom na backende.

1706565092-adb-3.png
1706565078-adb-4.png

Po dôkladnej analýze sme sa rozhodli využiť reaktívny Javascript framework Vue v spojení s PHP frameworkom na backende.

Zadanie bolo veľmi komplexné, stovky strán smerníc s tisíckami pravidiel pre každý kontinent. Súčasťou online editora je aj generovanie PDF sumárov s náhladmi značiek, rozmermi a zoznamom dielov potrebných na kompletizáciu značiek.

Ďalšou dôležitou súčasťou riešenia bolo generovanie CNC súborov pre píly, ktoré značky vyrezávajú automatizovane. Pre túto časť webovej aplikácie sme využili jazyk Python.

Riešenie sa nám podarilo dodať po tisíckach hodín práce k veľkej spokojnosti zákazníka, na čo sme nesmierne hrdí…

ADB Safegate . ADB Safegate . ADB Safegate . ADB Safegate . ADB Safegate . ADB Safegate . ADB Safegate . ADB Safegate .
1706565078-adb-5.png
web.clientTestimonial

"Výnimočná spoločnosť zaoberajúca sa vývojom softvéru na zákazku, s ktorou sme mali tú česť spolupracovať pri návrhu portálu automatizovaných softvérových projektov, ktorý sa používa na celosvetové navrhovanie a výrobu letiskových dráhových značiek a podkladov pre našu spoločnosť. Táto spolupráca nielenže spôsobila revolúciu v našom starom riešení, ale stanovila aj nové štandardy pre dokonalosť a presnosť v označovaní letísk a našich podkladoch.

SVK media nám ušetrili nespočetné hodiny CAD dizajnu a poskytli nám konkurenčnú výhodu v priemysle vďaka zjednodušenému toku procesov pre výnimočné predloženie projektov a návrh značenia dráh pre FAA, ICAO a TP312. V SVK media sa pustili do tohto monumentálneho projektu s hlbokým odhodlaním dodržiavať priemyselné normy a predpisy. Dôsledne dodržiavali usmernenia a odporúčania renomovaných organizácií, akými sú Medzinárodná organizácia civilného letectva (ICAO), Federálny úrad pre letectvo (FAA) a Agentúra pre bezpečnosť letectva Európskej únie (EASA). Táto neochvejná oddanosť dodržiavaniu predpisov zaistila, že každá značka pristávacej dráhy, ktorú sme vyrobili, spĺňa najvyššie bezpečnostné a kvalitatívne normy, vďaka čomu máme dôveru od leteckých úradov po celom svete.

Jedným z pozoruhodných úspechov, ktoré v SVK media dosiahli, bol vývoj špičkového softvéru, ktorý poháňa stroje zodpovedné za vytváranie značiek. Tento softvér nielen optimalizoval výrobný proces, ale poskytol aj kontrolu kvality, čím sa výrazne znížila chybovosť a zvýšila sa efektívnosť celej výrobnej linky. Okrem toho v SVK media preukázali pozoruhodnú kreativitu a inovatívnosť. Tento úspech vypovedá o kvalite, spoľahlivosti a celosvetovej akceptácii ich produktov. Bezpečnosť nespočetných letísk závisí od presnosti a spoľahlivosti týchto označení a v SVK media v plnení tejto kritickej zodpovednosti vynikali.

Na záver z celého srdca ďakujeme SVK media za ich výnimočný prínos k tomuto projektu. Ich odhodlanie dodržiavať štandardy a ich inovatívne softvérové riešenia boli základom nášho úspechu. Tešíme sa na pokračovanie nášho partnerstva s nimi a očakávame ešte viac prelomových úspechov v budúcnosti.“

Jerry Farkas

Operations Service Owner - ADB Safegate

web.nextProject
RRWwash . RRWwash . RRWwash . RRWwash .