RRWwash . RRWwash . RRWwash . RRWwash . RRWwash . RRWwash . RRWwash . RRWwash .
web.overview

V RRW vieme, že vaše nákladné autá a vozidlá sú pohyblivým obrazom vašej značky – a že imidž značky musí byť čistý a profesionálny.

Vieme tiež, že čas strávený umývaním nákladných vozidiel a údržbou zariadení na umývanie nákladných vozidiel neprispieva k vášmu výsledku. Ako teda udržať svoj vozový park čistý bez bolestí hlavy a problémov?

Jednoduché – nechajte RRW, aby to spravilo za vás. Naše systémy sme navrhli a postavili tak, aby maximalizovali dobu prevádzkyschopnosti, eliminovali poškodenia súvisiace s umývaním a dostali vaše vozidlá z umývarky späť na cestu už za 90 sekúnd. Náš obchodný model „bez problémov“ znamená, že údržba a opravy sú náš problém, nie váš. Platíte za výsledky, nie za chemikálie alebo opravy, takže s RRW sú vaše náklady predvídateľnejšie.

Navrhujeme, staviame a prevádzkujeme bezobslužné automatizované systémy, ktoré spoľahlivo umývajú a zároveň využívajú cloud, mobilné technológie a internet vecí (IoT) na poskytovanie údajov z našich systémov našim zákazníkom v reálnom čase. RRW ako líder prešla na skutočné prípady použitia a skutočnú návratnosť investícií, aby pomohla zákazníkom pochopiť, plánovať a rozvíjať úspešné stratégie.

web.services
  • UI & UX Design

  • Web Development

  • AI and OCR

  • Custom CMS

  • Hardware

web.website
1706565198-rrw-2.png
web.objective

Cieľom projektu bolo vybudovanie monitorovacieho systému pre automatizované umývacie stanice pre nákladné autá s prívesmi naprieč amerikou. Klient potreboval monitorovať umývacie cykly, hladinu čistiacich prostriedkov v nádržiach, poznávacie značky vozidiel a identifikačné čísla prívesou.

1706565203-rrw-3.png

Projekt sa nám uspešne podarilo dotiahnuť do konca. Do každej umývacej stanice sme umiestnili 2 kamery. Prednú kameru na rozpoznávanie poznávacích značiek a bočnú kameru na rozpoznávanie identifikačných čísiel prívesov (OCR).

Všetko je integrované do webového rozhrania s detailnými štatistikami, notifikáciami, databázou fotiek, predpovedami nedostatku čistiacich prostriedkov a predpoveďami počasia.

web.nextProject
SpaceTime . SpaceTime . SpaceTime . SpaceTime .