DolceVitaj . DolceVitaj . DolceVitaj . DolceVitaj . DolceVitaj . DolceVitaj . DolceVitaj . DolceVitaj .
web.overview

Taliansky festival na Slovensku Dolce Vitaj, ktorý od roku 2007 prináša v mesiaci jún to najlepšie z kultúry, umenia a životného štýlu Made in Italy.

Myšlienka festivalu sa zrodila zo spolupráce medzi najdôležitejšími talianskymi subjektami pôsobiacimi na Slovensku - Talianskym veľvyslanectvom, Talianskym kultúrnym inštitútom a Taliansko - slovenskou obchodnou komorou, ale nemohla by existovať a sa rozvíjať bez podpory mnohých talianskych podnikateľských subjektov a významných slovenských kultúrnych inštitúcií. (Rozhlas a televízia Slovenska, Slovenské národné divadlo, Ministerstvo kultúry, Slovenský filmový ústav, Považská galéria umenia, Galéria mesta Bratislavy, Slovenské národné múzeum, Kino Lumiere a mnohé iné).

web.services
  • UI & UX Design

  • Web Development

  • Custom CMS

web.website
1706780979-dolcevitaj-2.png
web.objective

Zadanie bolo priamočiare, nová web stránka pre festival s bohatou históriou a dôrazom na krásny a moderný dizajn, kde sa návštevníci jednoducho zorientujú.

1706780981-dolcevitaj-3.png

Podarilo sa nám vytvoriť nádhernú web stránku, ktorá je prehľadná a pomáha návštevníkom festivalu, nájsť si program, podľa vlastných preferencií. Web stránka je dvojjazyčná a obsahuje aj dlhoročný archív všetkých podujatí.

web.nextProject
UnaLuna . UnaLuna . UnaLuna . UnaLuna .